![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
in aanbouw:mitsubishi lancer evolution 6 tommi makinen
|
#2
|
||||
|
||||
Hey scooby, leuk je weer te horen!!
Ziet er alvast mooi uit hoor. Ik heb hem ook staan, de Tommi-versie want hij werd dat jaar nog eens wereldkampioen... Bovendien kocht ik via ebay zijn dubbelganger, die nu gestript en geprimed staat te wachten op een transkitje. Alleen weet ik nog niet welke... Ga maar verder zo, ben benieuwd... |
#3
|
||||
|
||||
Quote:
|
#4
|
||||
|
||||
Mooie vooruitgang. De onderkant ziet er idd goed uit.
|
#5
|
||||
|
||||
Quote:
Ja, die spookte ook door mijn hoofd. Die van Tsjoen dus... Misschien dat ik daar eens naar speur. Ze bestaan in Studio27 en in Renaissance... |
#6
|
||||
|
||||
Van mij zijn ze van studio27, ik weet niet of de kwaliteit goed is,maarja we zullen zien he.Denk wel dat je ze op ebay zal kunnen vinden
![]() |
#7
|
||||
|
||||
Mooie wagen, wil ik ook nog maken maar dan de versie van Loix en op asfalt (ben een asfalt-configuratie manneke eh
![]() Bedenking: Was het niet beter geweest van de voor en achterbumpers al te monteren en dan alles in 1 deel rood spuiten? Alles is dan direct in 1 deel en mooi geverfd. Misschien kan je dat nog doen... ![]()
__________________
- http://www.wrcplace.be - |
#8
|
||||
|
||||
Ik heb de bumpers niet gemonteerd,om dat wit dan goed te kunnen schilderen of spuiten! en voor de asfalt versie te maken is het niet echt moeilijk,alles zit in de doos van de evo 5 geweest van tamiya.Enkel nog 4 banden moet je hebben
![]() |
#9
|
||||
|
||||
Tip : als je al de decals van de gordels gebruikt, verleng dan tenminste de gordels met wat rood geschilderde afplaktape tot achteraan in de wagen, waar ze meestal bevestigd zitten aan een dwarsstang van de rolkooi. Maar nóg beter is : de decals weggooien en ofwel zelf gordels fabriceren, ofwel aftermarket gordels aanschaffen natuurlijk, wat wel duurder is. En als je toch de decals met alle geweld wil gebruiken, knip ze dan uit van de draagfolie zonder ze in water af te weken, en kleef ze zo in de stoelen : dan hebben ze tenminste iets of wat "dikte". Het zal het realisme van je model echt ten goede komen!
![]() PS : ik heb ooit ook nog de decals gebruikt hoor, dus je hoeft je niet te schamen. Maar na 1 keer dit te doen stond het resultaat me niet echt aan en ben ik het volgende stapje op de ladder bestegen en ben ik begonnen zelf gordels te fabriceren... Al doende leert men en elk model leert je wel iets meer over de edele modelbouwkunst ![]() |
#10
|
||||
|
||||
Quote:
![]() |
#11
|
||||
|
||||
Ik ga dat van die gordels ook eens proberen bij mijn volgende model. Heb deze avond m'n via Ebay gekochte 206 WRC van 2001 uit de doos gehaald en enkele deeltjes al beginnen schilderen. Maar ik weet nog niet zeker of ik die wel wil maken... Hopelijk binnenkort komen er decals binnen van de Mevius in Ieper 2002 en had gedacht om die met die 2001-kit te maken... Weet iemand of daar sterke verschillen zijn of als het niet maakt als je de Mevius 2002 maakt met een 2001-versie??
Morgen ga ik wss naar de Domino achter grijze verf voor de Peugeot, en neem ik hoogstwaarschijnlijk ook alles mee om de rode Corolla WRC 2003 van Tsjoen te maken ![]()
__________________
- http://www.wrcplace.be - |
#12
|
||||
|
||||
Er zijn geen grote verschillen, vanaf het model 2002 is het anders(een andere motorkap)en 2003model andere motorkap en spoiler.
|
#13
|
||||
|
||||
Idd, zag ik ook na opzoekingswerk. En bij het zien van deze foto heb ik beslist toch maar die Monte-Carlo versie te maken van Panizzi. De de Mevius decals gebruik ik later wel eens op een 2002 model dan.
Succes met de Mitsu en laat de updates maar komen! ![]()
__________________
- http://www.wrcplace.be - |
#14
|
||||
|
||||
#15
|
||||
|
||||
Idd, daarom ook dat ik hem niet voor de de Mevius versie zal maken, maar denk er nu plots aan om de... Loix-206 in de Condroz te maken !! Is het 2001 model
![]() Kon onlangs die transkit kopen op Ebay, maar een zekere Loeten69 was me te vlug af ![]() ![]()
__________________
- http://www.wrcplace.be - Last edited by 206WRC-ke; 28-12-2005 at 00:49. |
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|