![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
Website van users.skynet.be
Kan iemand mij helpen?
Ik heb via users.skynet.be een site aangemaakt, het enige probleem is dat ik niks van sites ken. De site zou ik willen gebruiken om foto's op te zetten. Anders kan ik geen foto's posten in de thread van 24U Spa foto's, daar heb je immers een site voor nodig. Ik kan dat wel gewoon doen via www.imageshack.us , maar daar heeft dit niks mee te maken. Dus, ik zou graag zo'n site, hoeft niet pro te zijn, voor foto"s op zetten maken.Hopelijk kunnen jullie me helpen.. Alvast bedankt !
__________________
www.autosportinside.nl |
#3
|
|||
|
|||
Om foto's via je website weer te kunnen geven moet je in ieder geval 2 dingen weten:
1) Hoe maak ik een een webpagina 2) Hoe kan ik bestanden uploaden naar de website. Een simpele webpagina kun je inderdaad programmeren met HTML maar ook via Microsoft Frontpage of zelfs Microsoft Word. Als je Word of Frontpage gebruikt hoef je niet te programmeren. Uploaden gaat via een ftp programma zoals Leetch FTP, zie deze link voor download: http://www.nsoft.nl/main.asp?NavRubr...ubrubriekid=83 |
#4
|
||||
|
||||
Dankzij Juha heb ik toch al wat er kunnen uit krijgen. Heb ondertussen ook al een nieuwe domeinnaam gemaakt. Je vindt al een begin op www.racefotos.be.tf, tips mogen gerust gegeven worden.
__________________
www.autosportinside.nl |
#5
|
||||
|
||||
Quote:
Kwestie van niet in elkaars vaarwater te komen ![]() |
#6
|
||||
|
||||
Quote:
![]()
__________________
www.autosportinside.nl |
#7
|
||||
|
||||
Er is een beslissing gevonden . Het gaat http://www.racepics.be.tf worden, en als die site om de URL te veranderen nog meewil zal dat snel in orde komen
![]()
__________________
www.autosportinside.nl |
#8
|
|||
|
|||
Quote:
![]() Voor een 15 euro per jaar kan je hem registreren ![]() |
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|