De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > Autosport > Media Corner
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Search Today's Posts Mark Forums Read Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #1  
Old 06-06-2006, 00:54
P De Sonville P De Sonville is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Oct 2002
Location: Gent
Posts: 660
First Motorsport met Van Delm/Verbist/Soulet in 12 Uren van Spa BTCS

First Motorsport tekent paraat met trio Van Delm-Verbist-Soulet

Tijdens de komende 12Hours of Spa BTCS zal First Motorsport een Porsche 996 GT3 Supercup inzetten voor Peter Van Delm, François Verbist en Maxime Soulet. Het team van Jo Jamers dat in de Mediagroep Van Dyck Belcar Original reeds drie dergelijke wagens in de strijd gooit wil zich in functie van de komende etmaalraces van Francorchamps en Zolder optimaal voorbereiden.

De komende wedstrijd over 12 uren wordt gezien de bemanning uiteraard geen gezondheids-wandeling. Het voormeld trio heeft immers zijn snelheid reeds bewezen.
Peter Van Delm rijdt een volledig Belcarkampioenschap voor First Motorsport, terwijl François Verbist ondanks zijn nog jeugdige leeftijd reeds véél Porsche-ervaring opdeed met Ruben Maes bij RS Racing. François is de levensgezel van Kelly Jamers en betekent een méérwaarde voor het team. Ook de komst van diens goede vriend, Maxime Soulet zal het team duidelijk versterken. Niettegenstaande de jonge Soulet geen ervaring heeft met Porsche is hij niet aan zijn proefstuk toe en bewees dat hij razendsnel kan zijn. Soulet werd in 2004 kampioen in de Formule Renault 1600 en de MINI Challenge. In 2005 reed hij voor BMW Belux het Amerikaans Formule BMW-kampioenschap, terwijl hij dit seizoen zijn ervaring in monoplace verder aanscherpt in de VW A3 Racing Series die in Zuid-Afrika worden verreden. Soulet beschikt over een groot aanpassingsvermogen en zal de overstap naar een GT-wagen moeiteloos verteren.

Jo Jamers: “Ik denk dat ik met dit drietal over een zéér homogeen, snel en betrouwbaar team beschik. De 12 Uren van Spa stond reeds van bij het begin van het seizoen op ons programma en is ideaal om data te verzamelen naar de 24 Uren van Francorchamps toe. Maar we komen wel aan de start met de intentie om een belangrijke rol te spelen betreft de overwinning in de Klasse GT. De Silhouets zijn sneller dan onze Supercup, maar 12 uren is lang en zonder pech moeten we toch een plaats kunnen ambiëren binnen de top 5 algemeen”.
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.