De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > Autosport > Formule 1
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Today's Posts Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #1  
Old 16-11-2001, 00:25
airco's Avatar
airco airco is offline
You'll never walk alone
 
Join Date: May 2001
Location: Hoboken (Antwerpen)
Posts: 6,845
het lijkt mode de keuze van McLaren te bekritiseren

Nadat we al van Eddie Irvine, Montoya, R. en M.Schumacher, N. Heidfeld, en heel wat teamchef's ongeloof hoorde over de aantselling van Raikonnen als piloot bij McLaren is het nu de beurt aan Giancarlo Fisichella.

Quote:
Giancarlo Fisichella heeft toegegeven verrast te zijn geweest door de keuze van McLaren om Kimi Raikkonen aan te stellen als vervanger voor Mika Hakkinen. De Italiaan, die komend seizoen voor Jordan zal rijden, zei verbijsterd zijn dat McLaren voor de jonge fin koos, en niet voor Jarno Trulli, Jaques Villeneuve of voor hem zelf.

"Ik heb geen idee waarom zij die keuze hebben gemaakt omdat er veel goede coureurs beschikbaar waren. Het heeft me verbaasd dat ze niet met mij zijn komen praten. McLaren heeft zelfs met helemaal niemand gepraat. Ze kozen direct voor Kimi. Ze betalen nu een heleboel geld voor Raikkonen. Zoveel zelfs, dat ze de motoren van Sauber financiëren! En waarom? Ik weet het niet", aldus Fisichella tegenover een Formule 1-tijdschrift.

Voor Fisichella was het seizoen 2001 een van zijn betere, ondanks de tegenvallende prestaties van de auto waarin hij reed. "Gezien het aantal behaalde punten was het een minder jaar. Vechten met de Minardi's is niet zo leuk, maar ik heb veel geleerd door te rijden in een slechte auto. Ik denk dat ik nu mentaal een stuk sterker ben

bron: formule1.nl
Wat er ook van zijn mag, er zijn er weinigen in de F1 die de keuze van McLaren begrijpen!! Wie gelijk heeft zullen we pas in de loop van volgend seizoen weten!! Maar wat opvalt, is dat ze bij McLaren heel hard aan het gokken zijn!! Een gok op iemand van 18 jaar is een groot risico!! Mercedes haalt een flink stuk van de ontwikkeling weg uit Woking!! Zou het seizoen 2000 diepe sporen hebben nagelaten??

airco
__________________

Last edited by airco; 16-11-2001 at 00:29.
Reply With Quote
  #2  
Old 16-11-2001, 10:53
Alain's Avatar
Alain Alain is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: May 2001
Location: Hasselt
Posts: 912
Niet overdrijven hé, 21 jaar is ook al goed
Reply With Quote
  #3  
Old 16-11-2001, 11:38
STAFFO STAFFO is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Oct 2001
Location: zoersel
Posts: 109
Niet vergeten dat ze ook van bandenmerk zijn veranderd.Natuurlijk drastische veranderingen kunnen soms voor verrassende resultaten zorgen,al dan niet in de goede of slechte zin.
Reply With Quote
  #4  
Old 16-11-2001, 19:03
Oneliner's Avatar
Oneliner Oneliner is offline
Administrator
 
Join Date: May 2001
Location: Antwerpen
Posts: 3,670
is zien of die manne volgend jaar nog azone grote mond hebben, ALS ze om hun oren worden gereden door raikonnen.

Kzeg er duidelijk bij ALS hé
__________________
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.