![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
In aanbouw: Heller Peugeot 905 1:43
![]() Ik ben er dus aan begonnen. (zie topic Schaalmodellen 1:43) Eerste werk was direct een fiasco, de carrosserie was mislukt. Geen paniek, alle verf is er reeds terug af, en ze ligt netjes terug in de doos. Dank U De Paddock ![]() Dan maar begonnen aan het onderstel en cockpit, en al direct een andere richting gevolgd. Volgens de handleiding moest de volledige cockpit in het zilver, maar aangezien zoiets nog nooit gezien heb, heb ik de stoel dan maar zwart gespoten. ![]() ![]() Ben tot nu toe redelijk tevreden, de scheiding tussen zilver en zwart is "redelijk recht" ![]() Wat ik met de gordels ga doen, weet ik nog niet. Ik heb niet zo'n vaste hand, dus dat met een penseel doen zal niet echt mooi zijn vrees ik. Maar ik heb hier al dingen gelezen over gordels maken met plakband, en zelf heb ik al gedacht om een pleister rood te verven en te kijken welk effect dat geeft. Geef maar gerust eerlijk commentaar.... ![]() To be continued
__________________
![]() |
#2
|
|||
|
|||
goed dat je wat is misgelopen terug kon herstellen. gordels zijn apart te koop in de modelbouwwinkel voor een 'prikje'.
volhouden!
__________________
jurgen |
#3
|
||||
|
||||
Allez vooruit, da's een begin in mineur, maar keurig opgelost! Het chassis ziet er wel goed uit. En er bestaan idd gordelsetjes op 1/43ste voor een prikje.
Ik gaf eerder aan dat het niet de makkelijkste kit is, maar... ik had het voor op de 905 op 1/24ste... oepsie, deze zou wel moeten lukken. ![]() |
#4
|
||||
|
||||
Ziet er al leuk uit
![]() Doe zo voort! Eens voltooid zou het eindresultaat er ongeveer zo kunnen uitzien : ![]() Ik heb dat model een jaar of 10 geleden gebouwd en alhoewel het vrij basic is, kan er toch iets moois van gemaakt worden... |
#5
|
||||
|
||||
Mooi model.
Wat ik ook ga doen, is de koplampen zwart maken. Volgens de handleiding moeten deze gewoon wit zijn, maar in werkelijkheid zijn deze gewoon zwart.
__________________
![]() |
#6
|
||||
|
||||
Quote:
|
#7
|
||||
|
||||
De stukken zijn nu geverfd, op de cockpit na. Verder jeb ik even nagedacht over de gordels, en heb dan dit gemaakt:
![]() ![]() Het betreft een stuk stevige hechtpleister, dewelke ik rood heb geschilderd. Ik hoop het zo te kunnen snijden dat het zal passen. Maar dat zien we dan wel. Ook de carrosserie is herdaan, en ben er tevreden van. Het is geen superkwaliteit, maar goed genoeg om er content van te zijn.
__________________
![]() |
#8
|
||||
|
||||
Quote:
![]() |
#9
|
||||
|
||||
Mijn ouders zijn op vakantie vertrokken en hebben het fototoestel meegenomen, dus zullen er deze week geen foto's volgen, tenzij ik mijn gsm weer aan de praat krijg.
Bon, alles is dus geverfd en gespoten, en er zijn geen grote drama's te bespeuren. Alleen is er in de benedenhoek van de zijruit en beetje verf gelopen, iemand een idee hoe dat op te ruimen?
__________________
![]() |
#10
|
||||
|
||||
Probeer het af te vegen met wat airbrushcleaner van Revell.Heb daar ook al venstertjes mee proper gekregen zonder dat er vlekken of waas achterblijven.
Grtzzzzzzz Nismo |
#11
|
||||
|
||||
En hij is zo goed als af:
![]() Wat moet er nog gebeuren: - Het dak moet wat bijgewerkt worden (overtollige verf), vastgezet en gedecalled (sp?) worden, en eventueel antennes. Daarvoor heb ik aan de electricien op het werk enkele stukjes overschot met een zo klein mogelijk diameter gevraagd. - Onderaan de bodemplaat is wat verf losgekomen, dat even bijschilderen. - Mischien ook het zwart vlak aan de cockpit wat kleiner maken, maar daar ben ik nog niet zeker van. Aangzien ik zonder digitale camera zit, moeten jullie het tot maandag stellen met dit crappy shot.
__________________
![]() |
#12
|
||||
|
||||
mooi werk !!
|
#13
|
||||
|
||||
Bon, camera is terug dus betere foto's:
![]() ![]() Items uit vorige post blijven van toepassing, alleen heb ik nu congé, dus kan ik eens op zoek gaan naar die airbrush cleaner. Moet te vinden zijn in de lokale fun of dreamland denk ik.
__________________
![]() |
#14
|
||||
|
||||
ziet er goed uit voor zoen klein modeletje
![]() |
#15
|
||||
|
||||
Mooi gedaan. Ik heb deze serie ook nog gemaakt, héél lang geleden. De Peugeot, Mercedes, Porsche en Jaguar. Bij de kit zaten er toen potjes verf bij. Je kan al raden naar het resultaat. Hadden er beter spuitbusjes bijgedaan.
|
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|