![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
De Paddock Modelbouw goes: Model force, Leopoldsburg - 13 april 2008
Meer informatie volgt in deze thread.
|
#2
|
||||
|
||||
Ik weet niet of wij ons al ingeschreven hebben, maar ik las dit op een nederlands forum :
Hi allemaal, Nog een kleine 2 maanden en het is weer zover. Onze jaarlijkse modelbouwbeurs. Model Force is een GRATIS evenement en presenteert u volgende activiteiten: > Tentoonstelling Naast Moveleo zelf stellen ook een groot aantal binnen- en buitenlandse modelbouwclubs hun topbouwers en topbouwsels ten toon... > Clubstanden Naast Moveleo zelf zetten ook een groot aantal binnen- en buitenlandse modelbouwclubs hun topbouwers aan het werk op hun clubstanden. Gedurende de hele dag zijn er verschillende demonstraties waar u de populairste modelbouwtechnieken live ziet uitgevoerd worden... Helaas zijn alle meters voor dit jaar uitgedeeld en is een clubstand inschrijven niet meer mogelijk. .................................................. .................................................. ... Ik dacht dat Guido gisteren zei dat we nog tijd hadden tot 31 maart '08 om ons in te schrijven. Dit nieuws staat ook op de site van Moveleo: http://www.moveleo.be/modelforce/mf_clubs.html
__________________
Mvg Johny When people rob banks, they go to jail When banks rob people, they get a bonus. Last edited by Nismo; 16-02-2008 at 23:02. |
#3
|
|||
|
|||
De Guido en Guy kunnen het toch goed uitleggen,ze moeten die mannen gewoon ompraten.Het zou spijtig zijn moesten we daar niet kunnen gaan staan
![]() |
#4
|
||||
|
||||
Ik zal Guido eens moeten contacteren, want ik heb een mail gekregen van Moveleo, dat ze de zaalindeling hebben aangepast en dat ze de mannen van De Paddock (wij dus) erbij hebben gezet. (http://www.moveleo.be/modelforce/mf_clubs.html)
Ook heb ik een mail gehad dat we ons nog via hun website aub nog zouden willen inschrijven. En dat allemaal omdat ik op een Nederlands forum had geschreven dat er dan weinig auto's te zien zouden zijn. En dat naar aanleiding van een bericht dat een clubstand inschrijven niet meer mogelijk was. Ik heb ze ook terug gemaild dat alles via Guido geregeld wordt. Ondertussen heb ik de bewuste mails dan ook doorgestuurd naar Guido.
__________________
Mvg Johny When people rob banks, they go to jail When banks rob people, they get a bonus. Last edited by Nismo; 23-02-2008 at 20:57. |
#5
|
||||
|
||||
Guido, Guido, Guido, Guido...
![]() We zijn ingeschreven. ![]() Als alles volzet zou geweest zijn, zou ik er alleszins niet van wakker gelegen hebben. Veel stressy blabla weeral voor niks. Als ze hun clubs van vorig jaar correct zouden opvolgen en aanschrijven, zou alles veel duidelijker zijn. |
#7
|
||||
|
||||
Ik zat zo eens de website door te nemen en zag dat je ook vooraf (online) al kan inschrijven voor de wedstrijd. Behalve dat het dan maar 1 euro kost ipv 2 euro wanneer je ter plekke inschrijft, zijn er nog andere overwegingen om het vooraf te doen?
En moet men zelf bepalen in welke categorie men inschrijft? Misschien zal ik mijn inschrijvingen dan maar onder "beginners" aanmelden ![]()
__________________
www.rallyfotos.nl "Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon." |
#8
|
||||
|
||||
Komende zondag is het dan weeral zover. Een dagje modelbouwmeeten in Leopoldsburg. Tijdens de afgelopen vergadering hebben de volgende mensen te kennen gegeven dat ze gans de dag zullen aanwezig zijn om de stand mee te bemannen:
- Guido - Tom21 - Racer - Nismo + Jr - TvD - Big Attack - Sennake Wat dus wil zeggen dat we met 7 man gaan zijn. Verder hebben we afgesproken dat elk 5 modellen meebrengt om op de stand tentoon te stellen. Van de 8 meter die we hebben zullen we ongeveer 2 meter te beschikking hebben om te bouwen/te verkopen (voor diegene die dat willen), waardoor er nog 6 meter tafel over blijft voor de modellen. Met 35 modellen wil dat zeggen: quasi 6 modellen per meter, wat voldoende is, denk ik. Anders staan ze toch maar op elkaar "geprest". We geven rendez-vous omstreeks 08.00 om op te bouwen. Publiek mag binnen vanaf 10 uur, dus we zullen ruim de tijd hebben om ons te installeren. Meer info, zoals daar zijn wegbeschrijving enz. is hier te vinden: http://www.moveleo.be/modelforce/index_nl.html Lees vooral aandachtig de instructies mbt de wegomleiding. Tot zondag!! ![]() |
#9
|
||||
|
||||
Quote:
![]() Ik zal dan maar de tafel dekken, maar wie zorgt er voor het onbijt ? ![]() En eens afspreken met Tom21 voor zondag ivm met vervoer.
__________________
Mvg Johny When people rob banks, they go to jail When banks rob people, they get a bonus. |
#10
|
||||
|
||||
Quote:
![]() Eens kijken of ik wat koeken kan versieren onderweg. ![]() |
#11
|
||||
|
||||
De foto's van aanwezige Paddockers op onze stand
|
#12
|
||||
|
||||
Eerst nog een woordje van dank aan Guido voor de koffiekoeken.
![]() En dan volgen hier nog enkele sfeerbeelden. Guido aan de afwas, gelieve niet verder te vertellen ![]() Junior geconcentreerd aan het schilderen; Guido achter het Canon; Nissan Sunny GT-R; 4 op een rij;
__________________
Mvg Johny When people rob banks, they go to jail When banks rob people, they get a bonus. |
#13
|
||||
|
||||
En nog enkele foto's.
Opendeurdagen bij Porsche; Het achterwerk van een C2; Prachtige Ford; Er was niet alleen rally te zien op onze stand; En hiermee behaalde Jr 2 eerste plaatsen in de juniorklasse ![]()
__________________
Mvg Johny When people rob banks, they go to jail When banks rob people, they get a bonus. |
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|