De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > Autosport > Autosport algemeen
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Today's Posts Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #1  
Old 01-06-2004, 22:28
gunther1's Avatar
gunther1 gunther1 is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Feb 2003
Location: overslag
Posts: 113
porsche rijvaardigheidsschool te Francorchamp

Gisteren tijdens de vrije dag eens naar Francorchamp geweest en daar was net voor duitse porche rijders een rijvaardigheidscursus bezig.
Het circuit was mormaal afgesloten maar wie de weg kent geraakt er toch op zelfs met de wagen maar dan wel aan de buitenkant langs de draad.Er waren een pak GT 3's te zien en zelfs een 4 tal GT 3 RS'n en een paar GT2 en een enkele turbo .
Er was er zelfs eentje die in de dubbele linkse nodig vond om er zijn GT3 te voorzien van een inbouwset aan de achterkant.
Op de paddock parking stond er onder een afdekzeil nog een verdwaalde Ferrari maar wel eentje met een weil vooraan afgebroken en een motor die er achteraan niet echt meer bijzat zoals die uit de fabriek rolde.
Ik heb een paar mooie foto's maar ik krijg ze niet op mijn webpagina maar als je wil kan ik ze per mail wel doorsturen voor de liefhebbers
groeten Gunther
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.