![]() |
|
#46
|
|||
|
|||
@ Gulfclk:
Kweet het... ik had graag de Lister in ontvangst genomen! Maar het hing van het moment zelf af of ik kon er kon bijzijn, daarom had ik op voorhand ook niets laten weten. Toch bedankt! Volgende meeting ben ik er zeker bij! G. |
#47
|
||||
|
||||
Quote:
Ik ben nog maar de plannen aan het tekenen, laat staan dat ik al aannemers e.d. aan het aflopen ben, en toch schiet het modelbouwen (nu ja, restaureren voor hen die mijn titanenwerkje nog herinneren ![]() Het staat in alle geval vast dat ik in een volgend leven gewoon ga huren ![]() Hopelijk kan ik een van de komende meetings alsnog meepikken, Jimbo.
__________________
"In China, there are so many Wings and Wongs, that we are afraid somebody might wing the wong number" - uit een klachtenboek |
#48
|
||||
|
||||
Quote:
![]() Volgende keer misschien ook eens overwegen om eens langs te komen, dan kan ook jij dit voertuig eens van kortbij bekijken. ![]()
__________________
Mvg Johny When people rob banks, they go to jail When banks rob people, they get a bonus. |
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
Thread Tools | |
Rate This Thread | |
|
|