De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > De Paddock Community > De Paddock - Meetings
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Today's Posts Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #61  
Old 16-02-2003, 18:56
Werner333's Avatar
Werner333 Werner333 is offline
Captain Paddock
 
Join Date: May 2001
Location: St. Kat. Waver
Posts: 5,490
Geef ons even de tijd om alles deftig uit te typen en dan posten we het wel.
__________________

WWW.WERNER333.COM
Reply With Quote
  #62  
Old 09-04-2003, 11:12
JPMontoya's Avatar
JPMontoya JPMontoya is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Dec 2001
Location: Keerbergen
Posts: 2,963
het is misschien al een hele poos geleden maar was er toen ook niet. Is er nu reeds een verslag gemaakt ?
Reply With Quote
  #63  
Old 30-04-2003, 11:03
Jan's Avatar
Jan Jan is offline
Jinba Ittai
 
Join Date: May 2001
Location: Zoom Zoom
Posts: 1,799
Quote:
Originally posted by Werner333
Geef ons even de tijd om alles deftig uit te typen en dan posten we het wel.
Werner, ben jij een cursus dactylografie voor gevorderden aan het volgen????

Hoe het met de andere Paddockers zit weet ik niet, maar ik kijk nog steeds uit naar dat verslag

jan
Reply With Quote
  #64  
Old 30-04-2003, 11:04
Rallyloverke's Avatar
Rallyloverke Rallyloverke is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: May 2001
Location: Antwerpen
Posts: 1,430
Hoeveel dagen is er daar vergaderd?
Reply With Quote
  #65  
Old 01-05-2003, 11:41
fordje's Avatar
fordje fordje is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Feb 2002
Location: Kapellen
Posts: 1,240
Zeg mannen, het bestuur spaart dat verslag op tot volgend jaar denk ik.

Onder het motto 2 voor 1 ?

Quote:

Geef ons even de tijd om alles deftig uit te typen en dan posten we het wel.

Unqoute:

Ik ben geen typespecialist, verre van, ik haal amper 60 aanslagen per minuut denk ik . Maar op 3 maanden schrijf ik een ok tegen dat tempo een hele roman hoor.
En als het moet zelfs zonder fouten...
Reply With Quote
  #66  
Old 06-05-2003, 20:57
Oneliner's Avatar
Oneliner Oneliner is offline
Administrator
 
Join Date: May 2001
Location: Antwerpen
Posts: 3,670
Allez mannen, hier is hij dan

VERSLAG ALGEMENE VERGADERING VZW.DEPADDOCK
DD 15/02/2003


Plaats : HERSELT, Extreme Kart
Aanwezig :

Het bestuur: Werner PESSENDORFFER (voorzitter), Yves VAN GRIMBERGE (ondervoorzitter), Guy GOLSTEYN (penningmeester), Wilfried VAN DER BORGHT (bestuurslid, vertegenwoordiger van Chris VAN DER BORGHT), Pascal PUT (secretaris).

Verontschuldigd : Alain SCHOLS (Australië)

De werkende leden: Mark Reijnders, Patrick Hendrickx, Stijn Claessens, Tim Boumans, Dave Singelée, Chris de Turck, Dominique Corluy, Stijn Coninx, Bart Vandecavey, Bart Spaey, Geert Van der Heyden, Vincent de Bièvre, Johan Claeys

De leden: Dries Desmet, Dries Heyman, Riet De Bont , Ann Van der Borght ,Barry Oosterbosch, Roel Geerts , Peter Zeelmakers, Jan Gypen.

1. WELKOMSTWOORD

Onze voorzitter heet alle aanwezigen welkom en dankt hen voor de talrijke opkomst.
Het bestuur wordt voorgesteld (zie hiervoor de rubriek “aanwezigen” hiervoor).

Het eerste bestuur bestaat uit de oprichters van de VZW DEPADDOCK en werd verkozen voor een termijn van 4 jaar. De aanwezigen maken de opmerking dat deze termijn, 4 jaar, vrij lang is. Op de vraag of dit uit protectionisme is, wordt positief geantwoord.

2. FINANCIEEL OVERZICHT

Zichtrekening 455 €
Cash 130 €
Spaarrekening 5 €

3. Overzicht van de activiteiten in 2002

- Karting op 15/02/2002
- Oprichting VZW
- Stickers op de Clio
- De Paddock online quiz
- Gratis kaarten voor Zolder en Francorchamps
- Merchandising
- Forum
- Trip naar Le Mans
- Student Racing Cup deelname
- 2PK tocht
- Racing show Hasselt
- Race & Rally Nederland
- Medewerking Belkarting
- Medewerking 24u.be
- Karting op 19/10/2002
- Deelname aan een rittensportwedstrijd

Alle aanwezigen waren tevreden over het aanbod in 2002. De meeste van de aanwezigen hebben wel eens deelgenomen aan één of meerdere activiteiten van de VZW. Ook werd onderstreept dat de ontmoetingen op wedstrijden als aangenaam ervaren worden.

4. Vooruitblik op 2003

- Karting 15/02/2003
- Kaarten voor races
- Kids Karting
- Trip naar Le Mans
- De Paddock online quiz
- Karting einde 2003
- Meetings van autosportieve aard (quad, 4x4????)
- Meetings van niet autosportieve aard (bowling????)
- Stickers op een wagen in Belcar
- Deelname aan rittensportwedstrijden

Een oproep werd gedaan om in de nabije toekomst eens deel te nemen aan een rittensportwedstrijd. Velen leken geïnteresseerd en wensten, in de toekomst, en samen met andere leden, aan zulke wedstrijd(en) deel te nemen.

Velen van onze leden blijken te beschikken over een fotoarchief en vragen of het in de toekomst mogelijk is, om samen met andere leden, een fototentoonstelling te organiseren. Hierop wordt uiteraard positief gereageerd. Het bestuur zal overwegen om bij een eventuele volgende deelname aan een Racing Show dit te integreren in de stand. Een alleenstaande fototentoonstelling lijkt praktisch nogal moeilijk. Een initiatief van de respectievelijke leden zal indien mogelijk door de VZW gesteund worden.

5. Resultaten enquête

Uit de enquête blijkt dat er enkele mensen aanstoot nemen aan de indeling van het forum. Na een wat oplaaiende discussie werd besloten om het forum in zijn huidige vorm te houden met uitzondering van het toevoegen van een onderdeel “karting”. Het is namelijk gebleken dat er heel wat kartings georganiseerd en aangekondigd worden op het forum. Dit wordt door iedereen toegejuicht maar er wordt aanstoot genomen op de manier en plaats waarop. Om dit ongenoegen van de baan te ruimen wordt unaniem beslist om deze te centraliseren in een karting-thread.

Over het overige ongenoegen wordt wat gediscussieerd maar wordt besloten de indeling voorlopig te houden zoals ze is en het forum wat selectiever te lezen.

6. Varia en rondvraag

Dries Heyman vindt het spijtig dat De Paddock niets organiseert in ruil voor de gratis reclame op zijn Clio in Touring Cup en 24 uur van Zolder. Het bestuur van de VZW wijst erop dat deze deal tot stand kwam op het forum en dat initieel niets in ruil hoefde teruggedaan te worden. Momenteel is de VZW niet kapitaalkrachtig genoeg om initiatieven financieel te ondersteunen. Het doel van de VZW is uiteraard “Het bevorderen van de autosport in het algemeen” maar is geen supportersclub van piloot X en team Y. Het is echter niet uitgesloten dat de VZW in de toekomst piloten en/of teams financieel kan en wil ondersteunen. Dit zal echter afhangen van de evolutie in de toekomst. Momenteel primeert het aanbieden van allerlei gratis of goedkope evenementen die in eerste instantie aan de leden ten goede moeten komen.

Gezien de drukke (autosport) kalender van de meeste van onze leden, kiezen de meeste van de leden voor één groot Paddock karting evenement in plaats van meerdere kleine kartings. Hierbij wordt verwezen naar de karting van 19 oktober laatsleden. Deze werd als zeer aangenaam ervaren. Het bestuur verbindt er zich toe om na de karting van heden elkaar opnieuw te bekampen eind 2003.
__________________
Reply With Quote
  #67  
Old 06-05-2003, 21:16
Finish's Avatar
Finish Finish is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: May 2001
Location: Hier nach links, zwei Straßen nach rechts und dann immer geradeaus !
Posts: 4,889
dit verslag wordt als zeer aangenaam ervaren
__________________
ah. daar zit die reply-knop dus.
Reply With Quote
  #68  
Old 06-05-2003, 21:41
Jan's Avatar
Jan Jan is offline
Jinba Ittai
 
Join Date: May 2001
Location: Zoom Zoom
Posts: 1,799
Mooi zo, nu hoef ik tenminste niet meer te onthouden wat er gezegd werd

jan
Reply With Quote
  #69  
Old 06-05-2003, 22:23
fordje's Avatar
fordje fordje is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Feb 2002
Location: Kapellen
Posts: 1,240
Oneliner bedankt voor het verslag.
Hoe jij dat allemaal hebt onthouden gedurende al die maanden...

Al direct een vraagske nav het verslag:

Op de vergadering en ook achteraf is sprake geweest van een kinderkarting.
Gaat dit initiatief door en zo ja, wanneer plannen jullie deze kinderkarting.
De mogelijke data hiervoor zijn vrij beperkt, aangezien dat enkel op zondagvoormiddag is en we best uit een vakantieperiode uitblijven om zoveel mogelijk kandidaten toe te laten om deel te nemen.

Last edited by fordje; 07-05-2003 at 11:11.
Reply With Quote
  #70  
Old 06-05-2003, 22:51
Sennake's Avatar
Sennake Sennake is offline
Administrator
 
Join Date: May 2001
Location: Laakdal
Posts: 13,719
Ik beloof dat ik er eens naar JPR voor zal bellen en wat datums zal op het forum gooien. Ik heb het tot nu toe altijd voor me uitgeschoven wegens teveel werk. Dat is nu niet veranderd, maar belofte maakt schuld!

Nu, het eerste wat die mannen gaan vragen is : over hoeveel klein mannen gaat het ongeveer? En dan sta ik daar eh. Ik zal dan ook in het subforum "Karting" (HIER dus) NU een thread openen over de kinderkarting waar ik de vraag aan jullie ga stellen.

Hoe sneller ik ONGEVEER een idee heb, hoe sneller ik kan bellen.
__________________

* WWW.SENNAKE.BE *

Last edited by Sennake; 06-05-2003 at 23:00.
Reply With Quote
  #71  
Old 07-05-2003, 00:03
FastFons's Avatar
FastFons FastFons is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Feb 2002
Location: Hasselt/Heverlee
Posts: 495
Ik vind mezelf niet terug in het verslag, ik was nochthans daar in levende lijve aanwezig...

FF
Reply With Quote
  #72  
Old 07-05-2003, 03:24
Scapa's Avatar
Scapa Scapa is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Jul 2001
Location: Everywhere
Posts: 4,300
Wat is eigenlijk het verschil tussen de "werkende leden" en de "leden"???
Reply With Quote
  #73  
Old 07-05-2003, 14:32
R@ce@holiC's Avatar
R@ce@holiC R@ce@holiC is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Mar 2002
Location: Hasselt
Posts: 1,525
Quote:
Originally posted by stijnconinx
Wat is eigenlijk het verschil tussen de "werkende leden" en de "leden"???
Ik denk de De Paddock leden (die lidgeld betalen) en de niet betalende (dus gewone leden) ...
Reply With Quote
  #74  
Old 07-05-2003, 15:21
Jan's Avatar
Jan Jan is offline
Jinba Ittai
 
Join Date: May 2001
Location: Zoom Zoom
Posts: 1,799
Quote:
Originally posted by R@ce@holiC
Ik denk de De Paddock leden (die lidgeld betalen) en de niet betalende (dus gewone leden) ...
Helaba, ik heb wel betaald, maar ben geen werkend lid.
Ik heb geen flauw idee hoe men aan die opdeling komt, en eigenlijk is het ook niet van levensbelang, zolang we maar allemaal paddockers zijn.

jan
Reply With Quote
  #75  
Old 07-05-2003, 15:37
R@ce@holiC's Avatar
R@ce@holiC R@ce@holiC is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Mar 2002
Location: Hasselt
Posts: 1,525
Quote:
Originally posted by jan
Helaba, ik heb wel betaald, maar ben geen werkend lid.
Ik heb geen flauw idee hoe men aan die opdeling komt, en eigenlijk is het ook niet van levensbelang, zolang we maar allemaal paddockers zijn.

jan
Neen maar mischien dat ze de leden die betalen , als werkend (=steunend) lid bezien e...
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.